Tekne Turları

Anasayfa »

Günlük Tur

Foça günlük tekne turu güzel Foçanınaklı tüm güzelliklerini keşfetmenize olanak verir. Hergün Küçük limandan kalkış yapan teknemiz gün boyunca Foçanın birbirinden güzel koylarını ziyaret etmektedir. Rezervasyon için bir telefon yada mesajınız yeterlidir. Fener Adası ,Orak Adası ,Club Med ,Kosova Plajı ,Güvercin Adası ,Hayırsız Ada ,Siren Kayalıkları gezilmektedir.
 Tur Detayları İçin Tıklayınız Foça Tekne Turu

Kalkış 11:00 Varış 17:00 Kapasite: 86 Kişi


foça tekne turu fiyatlari

Yemekli Tekne Turu

Bu tur en popüler turumuzdur ve yaz aylarında yapılmaktadır. günlük tur lokasyonlarında yapılmaktadır. Yine Aynı saatlerde Foça Küçük limandan klakar ve Akşamüstü aynı noktada sonlanır. Bu Turumuzda Günlük Balık yada köfte menüsü her yolcumuza sunulmaktadır. İDlediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Hem yüzün, hem gezin hemde harika bir öğle yemeği yiyin.

Kalkış 11:00 Varış 17:00 Kapasite: 86 Kişi

Tur Detayları için Tıklayın Yemekli Tekne Turu


 

foça tekne turu

Saatlik Tekne Turu

Foça Saatlik Tekne Turu saat 17:00 dan sonra yapılmaktadır. Teknemizin restoran kısmnda 1 saat bouyunca sadece Eski Foça İlçesi İçinde yapıan bir tekne turu eşliğinde sevidkleriniz ile yemek yiyebilir yada kahvenizi gün batımını seyderek yudumlayabilirsiniz. Teknemizde her türlü içecek mevcuttur.

Kalkış: 17:00 den sonra Saatte Bir  Kalkış Yeri: Küçük Liman


foça koyları