Günlük Tekne Turu

Anasayfa »

foça tekne turu fiyatları

Eski Foça Günlük Tekne Turu

Günlük Eski foça tekne turu güzel ilçemizin saklı tüm güzelliklerini keşfetmenize olanak verir. Hergün Küçük limandan kalkış yapan teknemiz gün boyunca Foçanın birbirinden güzel koylarını ziyaret etmektedir. Rezervasyon için bir telefon yada mesajınız yeterlidir.

Bu koylarda molalar vermekte ve sevdiklerinizle denizin ve leziz yemeklerimizin tadına varabilirsiniz. Goça tekne turu sırasında gezilen adalar ve koylar aşağıda sunulmuştur. Gezi boyunca şezlonglarda yada masalarda oturabilir ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

0536 491 29 87  Whatsapp

Günlük Foça Tekne Turu ?

Teknemiz 86 kişi kapasitelidir. Güneşlenmeye elverişlli teras katımız Eski Foçanın masmavi denizinde saat 10 :00 – 16:00 arası  güzel bir gün geçirebilirsiniz. Aieniz ile gönül rahatlığı ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Yemek servisli ve bol eğlenceli bir gün için bizi arayıp bilgi alabilir ve hemenrezervasyon yaptırabilirsiniz.


Leziz Yemekler

yemekli tekne turu

Tekne mutfağımız , hergün balık halinden satın alınan ve ustamız tarafından hazırlanan günlük balık yada köfte menüsü bulunmaktadır.

Müzik

foçada gezilecek yerler

Tur teknemizde ile Foçanın güzel koylarını gezerken her yerli yabancı her zevke uygun hafif müzik yayını yapılımakadır.

Ücretsiz Wifi

imkanlarımız

Ücretsiz wifi bağlantısı ile teknemiz de tekne turu esnasında internette  surf yapabilir ve sosyal medyanıza bağlanabilirsiniz.

Şezlonglar ve Gölgelik

şezlong

Teknemizde rahatça güneşlenmeniz için çok sayıda şezlong , serinlemek içinse gölgelik alan mevcuttur.

Eski Foça Tekne Turu Fiyatları Ne Kadar?

En çok merak edlien soru ” Foça Tekne Turu Fiyatları Ne Kadar? ” dır. Tur fiyatları mevsimsel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Rezervasyon için ve tekne turu fiyat bilgisi için bizi aramanız ya da mesaj atmanız yeterlidir.

Rezervasyon ve Bilgi İçin Telefon : 0536 491 29 87


en iyi eskifoça tekne turu

Günlübirlik Tekne Turu Rotası

Günübirlik Eski Foça tekne turu ile ziyaret edilen koy ve adalar…

  • Kalkış – Foça Küçük Limanı
  • Fener Adası
  • Orak Adası
  • Club Med
  • Kosova Plajı
  • Güvercin Adası
  • Hayırsız Ada
  • Siren Kayalıkları
  • Varış – Foça Küçük Limanı

Not: Can ve mal güvenliği açısından kaptanımız gerekli gördüğü durumlarda programda değişiklik yapabilir. Güvenliğiniz herşeyden önemlidir.

foça koyları